چرا خرید آپارتمان مقرون به صرفه است

چرا خرید آپارتمان مقرون به صرفه است

چرا خرید آپارتمان مقرون به صرفه است

farabin        بدون نظر    خرید آپارتمان   

چرا خرید آپارتمان مقرون به صرفه تر است ؟

سوالی که برای اکثر خریداران مسکن پیش می آید شاید این سوال کوتاه باشد که چرا خرید آپارتمان مقرون به صرفه تر است و اکثر افراد ترجیح می دهند به جای خرید منزل شخصی آپارتمان را خریداری نمایند .
بسیاری از سرمایه گذاران سعی در سرمایه گذاری در بازار مسکن را دارند چرا که به این نتیجه رسیده اند که می توان در مدت زمان کوتاهی به سود دهی خوبی رسید .
صرف نظر از قوانین حاکم بر آپارتمان نشینی می توان قیمت پایین آپارتمان را یکی از دلایل خرید آن اشاره نمود .
افزایش تقاضا برای خرید مسکن و عدم وجود زمین های مسکونی برای تاسیس مسکن مورد نیاز، کارشناسان را بر آن داشته است تا خانه هایی در مجاورت هم و در طبقات بیشتر احداث نمایند که امروزه به چنین ساختمان هایی آپارتمان گفته می شود.
برخی آپارتمان ها و مجتع های مسکونی دارای نگهبانی 24 ساعته می باشند و همچنین داشتن سرایدار یک مزیت خوب برای آپارتمان ها حساب می شود.
بسیاری از آپارتمان ها به دلیل نوساز بودن از امکانات رفاهی خوبی مانند آسانسور و… بهره می گیرند که باعث آسایش ساکنین می شود.
اکثر آپارتمان ها امروزه در چندین واحد ساخت و ساز می شوند که باعث آشنایی و ارتباط بهتر همسایه ها با یگدیگر می باشند.
امروزه داشتن جای پارک مناسب برای ماشین یکی از مشغله های فکری افراد می باشد که داشتنن پارگینگ اختصاصی می تواند از دیگر ویژگی های خرید آپارتمان می باشد .
البته به یاد داشته باشید که اگر واحد مورد خریداری دارای پارگینگ اختصاصی می باشد حتما در سند به آن اشاره شده باشد.
امروزه تقریبا همه خرید و فروش های بازار مسکن قبل از مراجعه به دفتر ثبت اسناد به صورت قولنامه ای انجام می شود که لازم است اگر چک یا پول نقدی هنگام عقد قرارداد بین طرفین رد و بدل می شود رسید معتبری را دریافت نمایید.
بسیاری از خانه های قدیمی به دلیل فرسوده بودن قابل سکونت نمی باشند و باید هزینه زیادی برای بازسازی آن صرف می شود.
برخی از آپارتمان ها داری وام بانکی می باشند و سند آنها در رهن بانک می باشد که پیشنهاد می شود اگر سرمایه لازم را داشتید از فروشنده بخواهید وام آن را تسویه کرده و سند را آزاد نماید.
فرایند های خرید و فروش آپارتمان و مسکن به اندازه ای پیچیده می باشند که مردم را دچار سردرگمی می کند و هرساله پرونده های زیادی در دادگاه های کشور تشکیل می شود که مربوط به کلاه برداری در زمینه مسکن می باشند.
قیمت آپارتمان بسته به متراژ و موقعیت آن دارد و نمی توان قیمت کلی برای آن تعریف نمود.
البته به یاد داشته باشید که داشتن سرمایه اولیه برای ورود به این بازار کافی نباشد و اگر تجربه کافی در خرید و فروش ملک را ندارید پیشنهاد می شود با یک فرد متخصص در این زمینه مشورت نمایید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *